KONST / Litografier / Färglitografi 13564311
nr 1356 4311
Mia Malmlöf
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 72/125. Motivet: 43x30cm
Mia Malmlöf, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:09:43
23/10 08:35:12